çok mesudum!

 

yine odamın bilindik köşesinden bakıyorum etrafa. saatimin tik tak sesi sessizliği bozan tek olgu. he birde arada bir üst kattan gelen insan sesi var. 
 dakikalardır oturuyorum aynı şekilde ve belim ağrımaya başladı. böyle kaburgalarım sanki yerçekimi etkisiyle iç içe geçiyor gibi. 
 tuhaf olan bir şey var şu anda hiç bir şey düşünmüyor oluşum. ben düşünmeden yapamayanlardanım. bir deniz görmeden yaşayamam birde düşünmeden. 
 itiraf ediyorum sanki. :) :)
 ozaman evet itiraf etmeliyim ki en nefret ettiğim şey diye cümleye başladım milyonlarca sözcük öbeğim var benim.
 saat hala tik tak. işini iyi yapıyor. şimdiye kadar hiç durduğunu görmedim yaklaşık  7 senedir falan aynı odayı paylaşıyoruz. beni terketmeyen eşyalarımda varmış, sevindim. şimdi böyle söyledim ya kesin bozulur.
 şu anda okuduğum 6 kitabım var hepsinde de ortalarda bi yerlerdeyim. on gün olmuştur başlayalı, hepsine aynı anda başlamadım yaklaşık olarak diyorum . yavaş gidiyor sanki bu ara pek okuyasım yok. 
 giysi dolabımın üstünde çeyiz diye tutturdukları zamanların birinde, sussunlar diye aldığım kahve takımlarım var. onlarla sadece üçübiarada ikram edicem. pskopatlığım tutsun istiyorum :)
 kağlumbağalarım da uyumuş. hiç kıpırdamıyor yavrucaklar. bazen canları sıkılmasın diye luna park havası veriyorum yaşantılarına. şu kaplumbağa için olan mini palmiyeler var ya ters çevirip Long'u üstüne koyuorum  çeviriyorum genelde düşüyor karşıya yapışmak suretiyle ama adrenalin lazım herkese :) birinin adı 'Long' diğerinin 'Hicle' şu uzun araç yazısı evet LONG VEHİCLE :) bu arada kaplumbağalarım ısırıyor. onları bu saldırgan halleriyle daha bir seviyorum.
 üstkattaki sesler kesildi..
 saatimin tik taklaması davam...
 kemiklerim iyice iç içe geçti...
 Long ve Hicle uykuda...
 aman Allahım çok mesudum :) :)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !